BRAugust 2019

Už jste někdy slyšeli o podprsenkovém srpnu? Tento projekt založila Ying z Ameriky, která má svoje studio v Brooklynu a pod značkou @tailormadeshop šije braletky a učí jiné slečny braletky šít, zároveň prodává materiál k výrobě spodního prádla. 

Co je #BRAugust? 

Jedná se o měsíční výzvu, kdy každý den vyfotíte projekt a s vámi všechny (jelikož se jedná převážně o ženy) ostatní z celého světa (primárně z Ameriky). Fotíte vytvoření podprsenky, braletky, plavek, nebo sportovního prádla. Cílem je nakopnout a povzbudit ženy, které rády šijí spodní prádlo a také je cílem spojení určité komunity po celém světě. 

V tom je Instagram to nejlepší, sledujete určitý hashtag (v tomto případě #braugust2019) a těšíte se, že na světě je někdo, kdo má stejné zájmy jako vy a dodá případnou inspiraci k novému projektu! 

Výzvy roku 2019

Všechny výzvy můžete najít v obrázku hned v úvodu, co mě ale zaujalo byla promyšlenost. Nejdřív přijdete s nápadem na braletku – nakreslíte si jí a zjistíte co vše k ní potřebujete. Další den se týká fotky všeho nářadíčka, které k tvorbě takové braletky potřebujete. V následujícím snímku ukážete, kdo je tou inspirací, kterou rádi sledujete, může se stát, že i vy budete jednou něčí inspirací! 

Máte rádi barvy? Další den se inspirací stává barevná paleta. Nejvíce mě však oslovily dílny jednotlivých žen po celém světě. V nejrůznějších koutech světa se nachází dílny v pokojíčku, v přístěnku pod schody , ve sklepě,nebo v přestavěné šatně. Každý nápad nebo barevná paleta dílny vás prostě ohromí a stojí za to BRAugust sledovat. 

Tak co, těšíte se na příští rok? Uvažujete o tom, že si svojí braletku ušijete? Pokud ano, navštivte Melonberry Shop a jednu si kupte..být součástí komunity šijící spodní prádlo je jedinečná.