Jak pro MELOUNY tak pro BOBULE...

O Melonberry

Nápad na Melonberry vznikl v roce 2017, realizován byl ale až o rok později. Na E-shopu si můžeš koupit DIY krabičku, ze které si ušiješ braletku na míru, kalhotky, sportovní podprsenku. Pro ty, co mají vlastní inspiraci nabízíme materiál v galanterii.

Za Melonberry bych chtěla v budoucnu mít online kurzy zaměřené na spodní prádlo, pokud tento sen chceš vyplnit, podpoř naší českou tvorbu nákupem krabičky nebo braletky.

O Melounkách a bobulích ve více větách

V roce 2018 značka Melounky a bobule (jak jim ráda říkám) vyhrála 3. místo v soutěži T-mobile Rozjezdy. Byl to první impuls, že to, co jsem vymyslela, má potenciál.
Byl to hnací motor k tomu, založit si živnost. Nejdříve jsem chtěla šít spodní prádlo na zakázku, ale do budoucna mi to nedávalo smysl.
Chtěla jsem tvořit návody ´Jak si ušít braletku´ případně online kurzy, aby si každá holka doma mohla vzít mojí krabičku nebo svůj materiál a sama si něco spíchnout.
Česká holka je totiž spořivá, má ten ´Jak těžký tohle může být?´ a ´Když to dala ona, dám to taky´ gen. S tímto zjištěním se pro mě galanterie a krabička a kurzy zdají již pár let jako win win.
Proto pokud máš doma šicí stroj a jedno volné odpoledne, je tenhle projekt pro tebe. Tenhle eshop je pro tebe i když už jsi zběhlá švadlena a chceš si koupit krajku, kterou jen tak jinde nemají nebo zkrátka materiál na tvorbu spodního prádla. Toho je totiž požehnaně! Od braletek po kalhotky, podvazky, noční košilku, sportovní podrpsenku, korzet a trenky.
Mám za sebou nespočet šicích kurzů a v dílně tolik literatury o spodním prádle, že mým dalším cílem je tě to všechno naučit a předat to dál.
Pokud jsi tedy na začátku, s pár zkušenostmi nebo již ostřílená švadlena spodního prádla, troufám si tvrdit, že tě alespoň jedna kategorie na eshopu zaujme.
Melounky začaly postupně s pár metry krajek a teď je jich v dílně přes 1000 m . Máme fajn dodavatele, na které je spoleh a předtím, než produkt hodím na eshop, tak si s ním něco ušiji.
Moje spodní prádlo ve skříni je vlastní ušité a jsem na to pyšná. Doufám, že budeš i ty pyšná na to své!

Dílna Melonberry

Dílna Melonberry se od roku 2018, ze kterého jsou tyto fotky o hodně změnila. Vzhledem k tomu, že se dílna bude stěhovat v červenci-září 2023 do nového, natočím Vám pár videí, jakmile vše bude na svém místě. 

Tady se stříhá

Tady se šije..

A tohle je sklad..

Věřím, že každá slečna si dokáže ušít braletku a protože je to tak jednoduché, vytvořila jsem svět Melonberry, kde si můžete celý proces vyzkoušet. Koupíte si krabičku, doma si jí v klidu otevřete a začnete podle návodu. Pokud něčemu nebudete rozumět, napíšete mi! Pro jednotlivé krabičky vytvářím videa, která posílám zatím mailem s dokončením objednávky. Některá videa lze najít i na Youtube - Melonberry .

Moc se těším na Vaše výsledky!

Pošlete nám je na Instagram @melonberry.cz a nebo na mail info@melonberry.cz , moc rádi je zveřejníme!

Lenka Matoušková
Melonberry
Braletka Kodaň

“Vše, co si dokážeš představit, můžeš uskutečnit!”

 Pablo Picasso