Březnová výzva

Téma recyklace a udržitelnosti je všude kolem nás a tak bylo třeba vymyslet projekt. Projekt, který v Česku ještě nebyl.

A tak vznikl hashtag

#zaholkycosijoudoma 

 

Témata jsou zadána

Na vás je vybrat si jedno, dvě, nebo všechna témata a na svém Instagramovém účtu zveřejnit příspěvěk, sledovat značku, která má téma na starosti a do komentáře vložit @melonberry.cz a #zaholkycosijoudoma 

Například 29.3. je téma

Joga/sport/plavky/spodní prádlo 

Téma je jasné. Zveřejníte ten den joga podprdu, sportovní podprdu, plavky nebo jakýkoliv kus spodního prádla (musí to být vámi ušito!) a napíšete k tomu třeba, jak to trvalo dlouho, odkud máte návod, střih a z jakého materiálu šijete a za Melonberry potom vybereme vítěze a pošleme mu DIY Krabičku ‘Ušij si sám’ dle vlastního výběru. 

březnová témata
Cílů březnové výzvy je mnoho. Chceme ukázat, že téma udržitelnosti a české tvorby nám není cizí. Že šití je znovu(díkybohu) na vzestupu. Že ušít si vlastní skříň díky této výzvě se stává reálnou možností. Dále pak vytvoření komunity žen v ČR a podělení se o své výtvory, získání inspirace a kontaktů k další tvorbě nebo spolupráci. Je to pozitivní výzva na kterou se už moc těším!