tipy z rozjezdů

Nápad

Bez nápadu se nikam nedostanete. Máte-li nápad, je třeba si promyslet, jestli má potenciál a pak je třeba si za tím jít.

 

Abyste zjistili, jestli je nápad dobrý, doporučuji T-Mobile Rozjezdy. Smluvní podmínky jsou jen ve váš prospěch a můžete tím jen získat.  

 

 

 

 

JAK, KDY, S KÝM, PROČ, KDE

 

JAK –  Živnostenský list, s.r.o., atp., co vybrat?

KDY – Stanovit si body/termíny, ve kterých chcete dosáhnout určitého cíle.

S KÝM – Chcete jít do podnikání sami, nebo s někým? 

PROČ –  Proč chci, jaké jsou moje důvody.

KDE – E-shop, Kamenná prodejna, moje garáž, můj byt, jen tak venku? 

Průběh

Pokud si myslíte, že bez Start-upu se dá začít podnikat, máte pravdu, ale chci vám nastínit pozitiva, která jsem díky T-mobile Rozjezdům nabyla.

Měla jsem nápad, chtěla jsem šít braletky a prodávat je holkám každého věku. Ale znáte to, podobný nápad má skoro každý. A tak bylo třeba ten nápad nějakým způsobem ohnout a přetvořit ho, aby byl originální a tak vznikla ‘Melonberry krabička.

Podnikatelský PLÁN

Na něm si dejte opravdu záležet, protože jen díky němu máte šanci dostat se k pohovorům a tzv. dalšímu kolu. Pokud porotu nezaujme, neznamená to, že nápad je špatný, jen, že nějaký jiný nápad je prostě lepší. 

Podnikatelský PLÁN – je vlastně nějaká organizace toho, jak by to mělo vypadat, co máte, za kolik to máte, kde a komu to prodáte a kdy se vám vrátí obnos, který jste do projektu vložili. Inspirace, nápady, vše co vás napadne.

Porota

POROTA si vás vybere a k postupu musíte zaujmout. Vymyslete jak na to, zahoďte stud a pokud se jedná o vaši srdeční záležitost, je skoro vyhráno. Pravidlo č.1. vysvětlit svůj záměr jednoduše a dobře vědět, jakou máte konkurenci, budoucí postupy, nástrahy, vaše cílová skupina, plány. Porotu zajímá všechno a hodnotí zvlášť -> Připravenost, vztah k projektu a nadšení. 

Vyhlášení výsledků, dobré jídlo, začínáme

Zkušenosti ostatních a znalosti, které získáte během semináře, jsou k nezaplacení. Máte možnost potkat spoustu stejně smýšlejících lidí, kteří něco chtějí rozjet. Na semináři prezentují osobnosti, které mají již něco za sebou a předávají vám informace k nezaplacení. 

Během pauzy mezi prezentacemi je připravena bohatá tabule řízků, salátů a ňaminek, takže s prázdným žaludkem neodejdete nikdy. 

DRŽÍM PALCE a pokud vyhrajete, je to opravdu jen začátek…